Sprzedam sklep internetowy z oponami do motocykli

Autor: Marjian

Witam serdecznie, dziś mam dość nietypowe ogłoszenie dla Ciebie. Znajomy poprosił mnie, abym pomógł mu sprzedać sklep internetowy. Zatem zaieszczam nieco szczegółów na ten temat. Być może znajdzie się ktoś kto będzie zinteresowany. Do sklepu dokładam oczywiście dwie niedawno odnowione domeny:

Ogumieniemotocyklowe.com
Ogumieniemotocyklowe.com.pl

Jak już wspominałem domeny istnieją w sieci już od ponad 3 lat,  opłacone do maja 2012. Zarejestrowane w home.pl. Sklep internetowy zajmuje się sprzedażą opon motocyklowych oraz samochodowych. oprogramowanie sklepowe pisane na zamówienie przez firmę 2fresh.pl. Obie domeny były pozycjonowane przez profesjonalną firmę pozycjonerską. Obecnie strona nie jest już pozycjonowana z braku funduszy na dalsze promowanie. Sklep nadal funkcjonuje, można wejść i obejrzeć.

Cena wywoławcza to: 5 000 zł

Podana cena jest ceną do negocjacji. Proszę o oferty na adres mailowy podany na blogu, czyli: frikomp@gmail.com lub marjian@frikomp.pl.

Po dokonaniu płatności, domeny wraz z danymi do logowania na hosting są przekazywane kupującemu. Dokument cesji domen wystawiam na życzenie kupującego.

Udostępnij:
 

Napisz komentarz